Обрати вигідні депозити (Universal Bank) на вигідних умовах

вигідні депозити

В переліку відкритих кожному банківських інструментів обов’язково присутні депозити. Однак дуже важливо брати до уваги, що видів депозитів сьогодні зустрічається чимало і кожен з них володіє власними тонкощами. Як зорієнтуватися в океані банківських пропозицій, обрати вигідні депозити в банках України? Нижче ми постараємося трохи розкрутити цю, можливо, для декого незнайому тему.

Категорії депозитних внесків, які є основними в нашій країні

Строковий депозит. Цей тип депозиту не настільки ліквідний, як інший, але при цьому він приносить більш високий процентний дохід.

Вклад до запитання. В більшості випадків, для такого виду депозиту нарахування відсотка за ставкою нижче, ніж при строковому вкладі, оскільки так клієнт може повернути гроші коли побажає.

Ставки по депозитах: що варто знати? 

Кожен банк формує свої базові види депозитних внесків, виходячи із зазначених вище основних типів.

Найбільш поширені види існуючих в банках депозитних вкладів:

  1. Спеціалізовані умови для клієнтів передбачають спеціалізовані депозити. Як правило, вони надаються пенсіонерам чи студентам.
  2. Валютні депозити — вклади можна відкрити не виключно в гривневому вигляді, але й в іншій валюті. У випадку раптового падіння курсу гривні даний вид внеску передбачає збереження активів клієнта.
  3. Депозит мультивалютного характеру створений для тих, хто має бажання проводити періодичну конвертацію коштів між різними валютами без втрати вже нарахованих відсотків.
  4. Традиційним видом депозиту є ощадний, який передбачає порівняно невисоку процентну ставку та не дуже багато базових умов. Досить часто деякі банки реалізують у себе капіталізацію за цими видами депозитів, тобто, нараховані відсотки плюсуються до основної суми вкладу, збільшуючи його. Сума коштів додається на рахунок при подальшому надходженні ставки відсотків.
  5. Для збирання певної суми грошей підійде краще накопичувальний депозит. Дуже поширений даний вид депозиту у випадку потреби придбання нерухомості.
  6. Якщо є потреба щомісячного зняття певної суми коштів прийнятним дубе розрахунковий депозит. Наприклад, щомісяця на клієнтську картку банку буде надходити конкретна сума, яка вказана в договорі.

Можливість відкриття депозиту

Досить надійне збереження власних грошей та регулярний прибуток від цього – те, чим славиться депозит. Для тих, хто бажає навчитися відкладати гроші, даний простий спосіб є кращим виходом. Вибір банку, якому ви будете готові довірити власні кошти, є першим найважливішим етапом на шляху до бажаного депозитного рахунку. 

Категории: 

Опубликовано 01.11.2021 18:44