Обрати депозит на рік на адекватних умовах

депозит на рік

Депозит вже давно став звичним фінансовим інструментом на сьогоднішній день. Сьогодні існує чимало різновидів депозитних внесків, з яких непросто підібрати підходящий, оскільки кожен з них володіє своїми унікальними перевагами. Де та як краще обрати депозит на рік в Україні, а також які саме умови підійдуть найкраще? На дану тему ми й поговоримо нижче. 

Банки просувають депозити іменуючи їх своїми унікальними маркетинговими назвами. Даний механізм сприяє просуванню послуг установи. В рамках свят чи акційних кампаній також нерідко клієнтам пропонують унікальні умови депозитів.

В основному депозити діляться на дві базові категорії

Депозит до запитання не має конкретного терміну та може бути повернутий на вимогу клієнта.

Строковий депозит, покладений під відсотки, які вносяться на певний період зберігання та повертається клієнту після закінчення заданого терміну.

Відкриття депозиту в Україні в розрізі доступних способів збереження активів

Основні види існуючих депозитів:

  1. Мультивалютні депозити — у випадку даного депозиту вкладник отримує можливість конвертувати свої кошти з однієї валюти в іншу без втрати нарахованих відсотків по вкладу.
  2. Депозит металевого напрямку представляє собою вид банківських внесків, який розроблений спеціально для бажаючих отримувати прибуток від зміни вартості дорогоцінних металів на світовому ринку.
  3. Ощадні депозитні внески представляють собою більш звичні внески з порівняно низькими ставками по відсотках і мінімальним набором умов. Досить часто банки виконують капіталізацію внесків, що означає нарахування відсотків до основної суми, яка лежить на рахунку. На етапі відрахування процентної ставки отримана сума надходить на основний рахунок.
  4. Депозит накопичувального виду був розроблений спеціально для тих, хто має на меті не лише надійно зберігати власні гроші, але й накопичувати їх. Максимально поширений варіант у випадку програм придбання нерухомості.
  5. Якщо вам потрібний прибуток щомісячно, щоквартально чи щорічно з депозитного рахунку, тоді розрахунковий вид – те, що потрібно.
  6. Депозити спеціалізованого виду — банк пропонує внески для окремо виділеної категорії людей. До прикладу: пенсіонери або працівники того самого банку.
  7. У разі потреби відкрити рахунок не лише в гривні підійде депозит валютного виду. Варто відмітити, що такий вид депозитного вкладу передбачає збереження накопичення у випадку зниження курсу національної валюти.

Чи є сенс створювати власний депозитний рахунок?

Для бажаючих надійно вкласти свої гроші та змусити їх трудитися на себе депозитне рішення є кращим варіантом. У елементарному зберіганні та накопичуванні грошей депозитним рахункам немає рівні. Потрібно просто відповідально і ретельно враховувати всі переваги та недоліки, і вибирати правильний банк.

За матеріалами сайту: https://www.universalbank.com.ua/your-deposits

Категории: 

Опубликовано 04.08.2021 21:44