Купити полікарбонат для теплиці: поради фахівців ТММ-Захід

купити полікарбонат для теплиці

Полікарбонат представляє собою пластичний полімер із унікальними хімічними і фізичними параметрами. Переваг у даного матеріалу більш ніж достатньо. В числі помітних переваг можна вказати чудову проникність світла крізь листи полікарбонату, а також стійкість до температурних перепадів. Крім прекрасних загальних властивостей різні типи полікарбонату мають додаткові переваги. Щоб купити полікарбонат для теплиці саме під ваші потреби, слід знати ключові параметри даного матеріалу.

Монолітний полікарбонат за лояльною ціною як вдалий вибір

Основні параметри монолітних панелей:

  1. Надзвичайно високі теплові характеристики (температурний інтервал, в якому зберігаються властивості матеріалу, від -40°C до +135°C).
  2. Даний матеріал часто використовують в ролі звукового бар’єру на дорогах.
  3. Захист від ультрафіолетового випромінювання забезпечується спеціальним покриттям, яке наноситься на листи.
  4. Існують монолітні листи полікарбонату товщиною до 12 міліметрів, кожні з яких ідеально сприймають ударну дію.
  5. Особливий рівень гнучкості матеріалу дозволяє реалізовувати широкий спектр конструкторських рішень.

В чому особливість стільникового полікарбонату

Листовий сотовий полікарбонат має високу міцність завдяки ребрам жорсткості, стійкий до ударів і пропускає світло, виключно легкий, вирізняється чудовою тепло-і звукоізоляцією. 

Серед його основних переваг:

  1. Його параметри теплоізоляції в рази вищі, ніж у скла: осередки заповнені повітрям, а самому матеріалу притаманний великий тепловий опір.
  2. Якщо обирати кольорові панелі, то показник проникності світла перебуває в межах 60%, але жаний аспект не впливає на наявність достатнього рівня світла всередині приміщення.
  3. Гарантія того, що матеріал зберігатиме свої експлуатаційні характеристики становить більше 5 років, якщо листи змонтовані за технологією.
  4. Дякуючи порівняно низькій вазі листів, суттєво зменшується навантаження на загальну конструкцію і вимоги до каркасу, що здешевлює будівництво.
  5. Для створення такого виду матеріалу іде порівняно невелика кількість сировини, в результаті чого і вартість нижча.

Таким чином і стільникові, і монолітні панелі полікарбонату мають унікальний баланс високої стійкості до температурних перепадів, стабільності розмірів, стійкості до механічних пошкоджень, пропускної спроможності для світла та чудового електричного опору. Ретельно вибираючи матеріал ви вже закладаєте фундамент впевненості в ньому на майбутнє.

Можете ознайомитись на сайті: https://tmmzahid.com.ua/

Категории: 

Опубликовано 02.03.2023 21:34